AKILLI ÇATI SİSTEMLERİ

Akıllı çatı sistemleri dendiği zaman panel çatı modelleri içerisindeki en gelişmiş ve en şık sistemdir diyebiliriz. Açılı kapanır tavan olarak tabir edilen bu mühendislik harikası sistem, bioclimatic pergola, bioclimatic rolling roof ya da kısaca bioclimatic sistem olarak da bilinir.

Modern kış bahçesi tasarımlarının vazgeçilmezi haline gelen akıllı çatı sistemleriyle hava durumunun kontrolü tamamen sizde. Fırtına ve dolu yağışı gibi en zorlu iklim koşullarında bile dayanıklılık gösteren bioclimatic rolling roof ile güzel havalarda ise size gökyüzünü izleme imkanı sunuyoruz.

Uzaktan kumanda sistemiyle sadece açma kapama değil, aralama özelliği de olan bioclimatic pergolaile hem işletmelerde hem de özel alanlarda bambaşka bir tente deneyimi sunuyoruz. Katlanma ve toplanma olarak iki özelliği bir arada sunduğumuz bioclimatic sistem farklı renk ve tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.

BİOCLİMATİC PERGOLA SİSTEMİ ÖZELLİKLERİ

Akıllı çatı sistemleri olarak bilinen bioclimatic sistem sayesinde özellikle tamamen açmaya gerek kalmadan ortamı havalandırabilmesiyle fark yaratıyoruz.

  • Aralama özelliği sayesinde yağışlı havada bile mekanı havalandırma imkanı sunuyoruz.
  • Bioclimatic rolling roof panelleri ile farklı açılarda açılıp kapanabildiği için gün ışığından tam olarak faydalanılmasını sağlıyoruz.
  • Çoklu hareket kabiliyeti sayesinde üzerine çıkmadan içeriden temizlik imkanı sunarak, iş güvenliğini de temin ediyoruz.
  • Bioclimatic pergola kullanılan malzemesi sayesinde istenen her renkte boyanabilmektedir. Böylece her dekora uyum sağlayan çözümler sunuyoruz.
  • Sert esen rüzgarlara ve birikmiş kar yağışının ağırlığına da dayanıklı yapısı ile uzun yıllar sağlamlığını korumaktadır.
  • Paslanmaz özellikli vida ve pim bağlantıları uzun süreli kullanım sunuyoruz.

AKILLI ÇATI SİSTEMLERİ KULLANIM ALANLARI

Önceleri kış bahçesi olarak tasarlanan mekanların iklimlendirmeleri için kullanılan bu sistem, sonraları daha da gelişerek bioclimatic sistem ile tüm mekanlarda kullanılır hale gelmiştir.

Günümüzde geniş açık alanları olan evlerde de tercih edilen bioclimatic pergola, en çok işletmeler tarafından kullanılmaktadır. Veranda, teras, balkon veya mekanların giriş bölümlerinde yaşam alanı oluşturmak adına kurulan akıllı çatı sistemlerini tüm hava koşullarına uyum sağlayacak şekilde tasarlıyoruz.

İşletmenizin konseptine uygun renk ve tasarım seçeneklerini size sunduğumuz bioclimatic rolling roof ile mekan imajınıza değer katıyoruz.

TOP
Sohbete Başla
Canlı Destek
Merhaba