BİZ KİMİZ?

pergolasistemleri.net olarak firmamız 35 yılı aşan tecrübesi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Yenilikçi ve her zaman kendini geliştiren bir firma olarak online olarak da destek ve hizmetimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden biri olarak aynı zaman ithal yedek parça teminiyle hizmetimizi sürdürüyoruz. Hem üreten hem ithal eden pergolasistemleri.net olarak kaliteyi uygun fiyatla sunma iddiamızdan hiçbir zaman vazgeçmiyoruz.

Sağlan, dayanıklı, kalıcı çözümlerin yanında estetik ve şıklığı da birlikte sunuyoruz. Yılların birikimi olan tecrübemiz, her biri konusunda uzman ekibimizle en iyi tasarımın, kalitenin ve hizmetin garantisini veriyoruz. İlerleyen zamana ayak uyduran ve bununla beraber bütçe dostu fiyat politikamızdan da taviz vermiyoruz.

Tüm işletmelerde, tüm mekanlarda ve birbirinden farklı mimari yapılarda tente, pergola, cam balkon, fotoselli kapı, akıllı çatı sistemleri gibi çözümleri sizlere sunuyoruz.

MİSYONUMUZ

İnsana ve çevreye karşı sorumluluğumuzun farkında olarak üretimimizin her aşamasında gerekli önlemleri alıyoruz. İş güvenliğinin tüm gerekliliklerinin titizlikle yerine getirilmesine özen göstererek sadece çalışanlarımızın değil çevrenin güvenliği için de çabalıyoruz.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutup, dinleyerek ve anlayarak ne istediğinizi bilerek en iyi sonuçları elde etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Sadece üretim ve satışta değil satış sonrasında da tam destek sunarak sizlerin yanında oluyoruz.

Dün olduğu gibi bugün ve yarın da tüm mekanlarda işlevsellik ve şıklığı bir arada sunmaya devam ediyoruz. Asla ödün vermeyeceğimiz kalite anlayışımızla yaptığımız tüm üretimlerimizle her zaman çözüm ortağınız olarak yanınızda olaya söz veriyoruz.

Yakın takipçisi olduğumuz teknolojik ilerlemeleri yaptığımız işlere dahil etmekten çekinmeden, yeniliğin ve değişimin her zaman öncüsü olarak yolumuza devam ediyoruz. pergolasistemleri.net kurulduğu ilk günkü aynı heyecanla çalışmaya ve üretmeye devam ediyor.

Sosyal sorumluluklarımızın da farkında olarak çevreye en az zararla, insana ve doğaya saygılı üretim modülümüzde imalatımızı gerçekleştiriyoruz. Atıklarımızı geri dönüşüme uygun şekilde düzenleyerek, yeniden ve yeniden değerlendirilebilmesi için gerekli tüm özeni göstererek üretiyoruz.

Biliyoruz ki doğa güçlendikçe biz de güçlenip gelişeceğiz ve çok daha kaliteli, nitelikli ve çevreye uyumlu üretimler yapabileceğiz. Tüm bunların bilinciyle sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

TOP
Sohbete Başla
Canlı Destek
Merhaba