ÇİFT AÇILIR TENTE

Geniş açık alana sahip mekanlarda gölgelendirme ve yağış koruması için en uygun sistem çift açılır tente sistemimizdir. Çift tarafa açılır tente sistemi kendi ayaklarının üzerinde duran, herhangi bir duvar montajı gerektirmeyen oldukça kullanışlı bir ürünümüzdür.

Çift açılır tente İstanbul ili içerisinde dilediğiniz ölçülerde ve özelliklerde imal edip güvenle teslim ediyoruz. Çift tarafa açılır tente sisteminin en büyük avantajlarından biri her iki tarafını da ayrı ayrı kullanabiliyor olmanızdır. Ayrıca dilerseniz ayaklarını sabit olarak, dilerseniz de tekerlekli ayak sistemimizle hareketli olarak talep edebiliyorsunuz.

Duvar ve tavanlardan tamamen bağımsız bir sistem olan çift açılır tente ürünümüz, en geniş açık alanlarda bile sizlere çözüm sunuyor. Solmaz özellikteki rengarenk kumaş seçeneklerimizle hem fonksiyonel hem de estetik olan çift açılır tente sistemimizle hizmetinizdeyiz.

ÇİFT AÇILIR TENTE ÖZELLİKLERİ

Büyük açık alanları olan işletme ve hanelerde avantajlı kullanım imkanı sunduğumuz çift açılır tente sistemimizin teknik özellikleri şöyledir:

  • Kendi ayakları üzerinde duran çift tarafa açılır tente ürünümüz bu özelliği sayesinde geniş açık alanlarda rahatlıkla kullanılıyor.
  • Tepe merkez kısmını çelik konstrüksiyondan üretiyoruz, böylece kapalıyken de dengeli ve sağlam bir duruş sergiliyor.
  • Eklemli kol mekanizması sayesinde kademeli olarak açılabiliyor.
  • İstenirse sadece tek taraflı olarak kullanabileceğiniz çift açılır tente sistemini denge sorunu olmayacak şekilde üretiyoruz.
  • Ayakları mekana sabitlenebileceği gibi istenirse tekerli ayak sistemimiz sayesinde portatif kullanım imkanı da sunuyoruz.
  • Manuel çevirme ile açılıp kapanabileceği gibi opsiyonel olarak motorlu sistemle otomatik açılım da sağlıyoruz.
  • Ayrıca ilave olarak güneş ve rüzgarsensörü ekleterek çift açılır tente sisteminizi tamamen otomatik hale getirebiliriz.
  • Su geçirmez kumaştan ve su tahliye kanallarıyla imal ettiğimiz çift açılır tente sistemlerimiz yağış havalarda da tam koruma sağlıyor.

ÇİFT AÇILIR TENTE FİYATLARI

Çift açılır tente İstanbul ili içerisinde uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Ürünümüzün ebatlarına, kumaş seçiminize ve ayak tercihine göre çift açılır tente fiyatları değişebiliyor.

Dilediğiniz ebatlarda, uzman kadromuzla imalatını yaptığımız çift açılır tente siparişinizi, adresinize kadar getirip teslimatını yapıyoruz. İlk kurulum ve kullanımını size uygulamalı olarak gösterdiğimiz tentenizin ayarlarını yaparak tamamlıyoruz. Çift açılır tente fiyatları ve avantajlı indirimlerimizi öğrenmek için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

TOP
Sohbete Başla
Canlı Destek
Merhaba