FOTOSELLİ KAPI SİSTEMLERİ

Fotoselli kapı sistemleri hem otomatik kapı sistemlerini hem de fotosel yöntemiyle çalışan tüm kapı sistemleri kapsıyor. Fotoselli kapı sistemimiz, ışık algılayıcı düzenek sayesinde kişiyi ya da arabayı algılayarak kapıyı açıyor. Güvenli geçiş sistemi olarak da bilinen bu yöntem sayesinde herhangi bir temas gerekmeden giriş ve çıkış yapılabiliyor.

Kendi imalatımız olan fotoselli kapı ve otomatik kapı sistemlerimiz hızlı algılama ve tepki verme özelliğindedir. Böylece bekletmeden hemen kapı açılışı gerçekleşir. Garaj kapısı, mağaza kapısı, bariyer, kayar ve döner kapılar gibi ihtiyaç duyulan her yerde sistemimizi kurabiliyoruz.

Enerji ve zamandan tasarruf sağlayan fotoselli kapı sistemleri, günümüzde en önemli gündem maddesi olan hijyene büyük katkı sağlamaktadır. Bu nedenle sadece ticari işletmelerde değil hastanelerde ameliyathane gibi steril ortamlarda tercih edilmektedir.

FOTOSELLİ KAPI SİSTEMİ ÖZELLİKLERİ

Günümüzde artık her mekanda tercih edilen fotoselli kapı ürünümüzün teknik özellikleri şöyledir:

  • Genellikle saydam cam olarak tercih edilen fotoselli kapı sisteminde kaliteli alüminyum paslanmaz özellikli kasa profili kullanıyoruz.
  • Fotoselli kapı ve otomatik kapı sistemi uygulamamızın tepki süresi saniyeden daha kısadır.
  • Uzaktan kumandalı bir sistem olan otomatik kapı sistemi uygulamamızda en düşük ses seviyesini sağlıyoruz.
  • Fotoselli kapı elektrik kesintisi gibi durumlarda manuel olarak itme kuvvetiyle kolayca açılabiliyor.
  • Açık kalma süresi istendiği gibi ayarlanabilen fotoselli kapı, yarım dakikaya kadar açık kalabiliyor.
  • Kayar kapılı sistemlerde arada sıkışmayı engelleyen hassas fotosel sistemimiz bulunuyor.
  • Tüm bağlantı parçaları ve vidalar oksitlenmeyi engelleyen paslanmaz özelliktedir.

FOTOSELLİ KAPI FİYATLARI

Döner ya da kayar kapı olması, seçilecek camın özelliği ve uygulanacak ebatlara göre fotoselli kapı fiyatları değişiklik göstermektedir. Uzman kadromuzla üretimini yaptığımız fotoselli kapı fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hassas sensör yapısı ve hızlı tepki süresiyle fotoselli kapı imalatında sizlere kaliteyi uygun fiyatlarla sunuyoruz. Hijyenin çok daha önemli ve ön planda olduğu günümüz şartlarında fotoselli ve otomatik kapı sistemleri uygun çözümü sizlere sunuyor.

Uygulanacak mekana hızlı ve sağlam kurulum yaparak sizlere güvenilir hizmet sunmaya her zaman devam ediyoruz.

TOP
Sohbete Başla
Canlı Destek
Merhaba