GİYOTİN CAM SİSTEMLERİ

GİYOTİN CAM SİSTEMİ

Yaşam alanının gerek imaj gerekse de konfor olarak yaşanabilir olması işleyiş ve haraketlilik açısından mühim bir detaydır. Özellikle giyotin cam sistemi, farklı seçenekleri ve geniş özellikleri yardımıyla birçok insan tarafından popüler olarak tercih edilen hareketli sistemlerdir. Boyut olarak tamamen özgün giyotin cam sistemi ayrıca istenilen renklere göre de tasarlayabiliyoruz.

 

Giyotin cam sistemi, hareketli sistemler olarak bilinen küpeşte olarak da adlandırılır. Bunun yanında giyotin cam estetik ve şık görüntüsü ile mekanınıza canlılık katar. Ofislerde, pastanelerde, otellerde, kafelerde ve üstelik teraslarda bile kullanılan giyotin cam balkon oldukça görünümüyle yaşam alanınıza zarafet katar.

GİYOTİN CAM SİSTEMİ ÖZELLİKLERİ

Sıradan cam balkon sistemlerinden epey farklı olan giyotinli cam, pek çok özelliği de içerisinde barındırıyor.

  • Giyotin cam balkon, sabit bir yapıda olduğu için koruma ve korkuluk işlevi de görmektedir.
  • Isı izolasyonunun yanı sıra ses ve gürültü yalıtımı da sağlıyor.
  • Cam seviyeleri ayarlanabilir olduğu için kolay temizlenme imkanı sunar.
  • Uzaktan kumanda ile motorlu açılıp kapanma aynı zamanda oldukça sessiz bir sistemdir. Mekanda kimse rahatsız olmadan havalandırma yapılabilir.
  • Sıradan cam balkon sistemlerine kıyasla giyotin cam balkon çok daha güvenli ve ters rüzgarda, yoğun yağışlarda çok daha etkili güvenlik sunuyor.
  • Farklı profil sistemi sayesinde kilitsiz olarak da tam kapanma sağlıyor.
  • Giyotin cam sistemi, dikey özel tasarımı ile mekanlarda panoramik kesintisiz manzara izleme olanağı sağlıyor.
  • Opsiyonel olarak giyotin cam balkon sisteminize hırsız alarmı ve kamera bağlantısı kurulumu da yapıyoruz.
  • Dilerseniz telefon optimizasyonu ile uzaktan telefonla kontrol edilip açma kapama sağlanabilir.

GİYOTİN CAM FİYATLARI

Her mekana kurulumu sorunsuz olarak yaptığımız giyotinli cam, manzarayı kapatmayan eşsiz ve şık bir tasarım olarak size sunuyoruz. Giyotin cam fiyatları belirlenirken ilk önce uygulanacak ortamın metrekaresini hesaplıyoruz.

Bu hesaplamadan sonra ebatlar netleşeceği için kullanılacak camın özelliğine göre de giyotin cam fiyatları net olarak belirleniyor. Sektörde uzman ekibimizle, uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetimizle bütçe dostu giyotin cam fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

Gerek kurulum öncesi detaylı analizlerimizle gerekse kurulum sonrası teknik desteğimizle her zaman ürünümüzün arkasındayız. Giyotin cam sistemi ile ilgili tüm detaylar için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

TOP
Sohbete Başla
Canlı Destek
Merhaba