KASETLİ TENTE SİSTEMLERİ

Estetik ve işlevselliği bir arada isteyenler için kasetli tente sistemleri en uygun modelimizdir. Kasetli yapısıyla, kapanan tentenizin aksamları ve kumaşı tam koruma altında olur. Kapalı hali göze batmayan bir görünüm sergiler. Böylece yaşam alanlarınıza ve ticari işletmelerinize modern bir hava katar.

İçe doğru katlanan kol sistemiyle üretimini gerçekleştirdiğimiz kasetli tente, paslanmaz, sağlam profilli ve elektrostatik boyalıdır. İthal akrilik kumaş seçeneklerimizden düz, çizgili ya da desenli olarak herhangi bir model uygulamasını talep edebilirsiniz.

Kasetli tente İstanbul içerisinde uygun fiyatla sunduğumuz, kendi imalatımız olan özel bir tente sistemidir. Manuel olarak açılıp kapanabileceği gibi istenirse motorla uzaktan kumandayla açılma özelliği de eklenebilir.

KASETLİ TENTE SİSTEMİ ÖZELLİKLERİ

Kasetli tente sayesinde her mekana sorunsuz olarak çözüm sunabildiğimiz bu sistemin özellikleri şöyledir:

  • Duvar veya tavana monte edebildiğimiz gibi ayak sistemimiz sayesinde kendi dayanağı üzerinde de kurulabilen bir modelimizdir.
  • Tek kanat ya da çift kanat olarak istenen renk ve ölçüde üretimini yapıyoruz.
  • Tüm hava koşullarında sağlamlık göstererek güneşte ve yağışlı havada yüksek koruma sağlar.
  • Kaset sistemi içerisine toplanarak hem görsel olarak mekana şıklık katar hem de çok uzun yıllar boyunca yıpranması engellenir.
  • Paslanmaz özellikteki vida ve pim uygulamamız sayesinde yağışlı hava koşulları için idealdir.
  • Kaset, profil ve kolları, seçilen kumaşla uyumlu olarak elektrostatik özellikteki boya ile tamamlıyoruz.
  • Tercihe bağlı olarak güneş ve rüzgarsensörü eklenerek maksimum kullanışlılığı sizlere sunuyoruz.

KASETLİ TENTE FİYATI

Kasetli tente İstanbul ili içerisinde uygun kasetli tente fiyatını size biz sunuyoruz. Solmama garantili ve rengarenk kumaş seçeneklerimizle, kurulumu oldukça kolay olan kasetli tente imalatını kendimiz yapıyoruz.

Kasetli tente

sisteminin kurulacağı yerin ölçüsüne göre, seçilen kumaş çeşidine göre size uygun olan fiyatlandırmayı sunuyoruz. İstenirse kumaş ucuna saçak eklemesi yapılarak farklı tarzlarda kasetli tente uygulaması yapılabilir.

Deneyimli ve uzman üretim ekibimizle, hem kullandığımız malzemelerin kalitesinden hem de kasetli tente fiyatı avantajlarımızdan eminiz. Kasetli tente imalatımızla sizlere her zaman kaliteli ürün sunmak için çalışıyoruz. Tüm siparişleriniz için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

TOP
Sohbete Başla
Canlı Destek
Merhaba