KATLANIR CAM SİSTEMLERİ

Katlanır cam sistemleri içerisinde günümüzde en çok rağbet gören katlanır cam balkon ürünümüzdür. Genel olarak katlanır cam sistemleri, ofis, kış bahçesi, cafe, restoran, ev verandaları, teras, balkon gibi çok geniş kullanım alanına sahiptir.

Mekanları dış faktörlerden ve hava koşullardan tamamen yalıtan katlanır cam balkon, kolayca açılan kanatları sayesinde istendiği an mekanı tekrar açık havayla buluşturur. Raylı bir sistem içerisinde hareket halinde olan katlanır cam sistemleri tamamen kendi imalatımız olup birinci sınıf malzemeyle üretmekteyiz.

Gelişen teknoloji sayesinde biz de katlanır cam balkon fiyatları düşük fakat kalitemizi yüksek tutuyoruz. Farklı cam kalınlıkları ve özelliklerini size sunduğumuz  katlanır cam balkon İstanbul ili içerisinde uzman kadromuzla en kısa sürede teslim edilmektedir.

KATLANIR CAM SİSTEMİ ÖZELLİKLERİ

Katlanır cam balkon İstanbul imalatımızda uygulanacak mekanın tam ebatlarında üretim yapıyoruz. Katlanır cam sistemleri teknik özellikleri şöyledir:

  • Her balkona ve her mekana uyumlu olarak üretim yapabiliyoruz.
  • Seçilecek olan camın özelliğine göre güneş geçirmez ve ısı yalıtımlı cam balkon imal ediyoruz.
  • Kanatlar arasında hem yalıtımı iyi yapan hem de görünümü bozmayan ithal malzemeler kullanıyoruz.
  • Çerçeve, ayak ve bağlantı bölümlerinde oksitlenmeyi engelleyen paslanmaz özellikteki ürünleri kullanarak katlanır cam balkon sistemini yüksek kalitede üretiyoruz.
  • Eşikli, eşiksiz, sürgülü sistem, farklı açılma yönü seçenekleriyle geniş ürün yelpazesini sunarak hızla teslimatınızı gerçekleştiriyoruz.
  • Alüminyum profil kısımlar tamamen elektrostatik toz fırın boya ile boyanmakta ve böylece uzun yıllar eskimeden kullanılmaktadır.

KATLANIR CAM BALKON FİYATLARI

Cafe, restoran, işyeri, balkon, kış bahçesi, otel, butik gibi tüm mekanlarda hem estetik bir görüntü hem de olumsuz hava koşullarından yalıtım sağlayan katlanır cam sistemleri uygun fiyatlarla size sunuyoruz.

Katlanır cam balkon uygulamasının yapılacağı ebatlara göre, seçilen cam özelliğine ve istenen diğer ek özelliklere fiyat belirmesi yapıyoruz. Kaliteli olan mı yoksa ucuz olan mı diye arada kalmayın.Hem kaliteli hem de bütçe dostu katlanır cam balkon fiyatları mutlaka bize sormalısınız.

Alanında uzmanlaşmış ekibimizle bizzat mekanda gerekli ölçümleri kendimiz yapıyoruz ve size uygun katlanır cam balkon fiyatları belirliyoruz.

TOP
Sohbete Başla
Canlı Destek
Merhaba