KLASİK TENTE SİSTEMLERİ

Klasik tente modelleri, klasik tente ve klasik mafsallı tente olarak iki çeşittedir. Sıklıkla tercih edilen tente çeşitlerimizdendir. Hem görsel olarak şık duruşu hem de ekonomik oluşu nedeniyle klasik tente modelleri oldukça talep görmektedir.

Klasik tente sisteminde fazla hareketli olmayan ürünümüz klasik mafsallı tente olarak seçildiğindeyse daha hareketli bir düzenek haline geliyor. Böylece eklemli kollar sayesinde istenirse tam kapanma sağlanarak uygulanan bölge komple korunmuş oluyor. Yırtılmaya ve yağışa dirençli kumaşlarımız sayesinde, en sert hava koşullarında bile klasik tente sistemimiz dayanıklılık gösteriyor.

İstenirse opsiyonel olarak rüzgar ve güneş sensörü eklenip tamamen otomatik bir klasik tente oluşturabilirsiniz. Klasik mafsallı tente fiyatları ve klasik tente fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KLASİK TENTE SİSTEMİ ÖZELLİKLERİ

Sadece işletmelerde değil ev sahipleri tarafından yaşam alanları için de tercih edilen klasik tente ve klasik mafsallı tente ürünlerimizin teknik özellikleri şöyledir:

  • Her iki sistemde de kullandığımız ithal akrilik kumaşlarımız güneş ve yağış geçirmez özelliktedir.
  • Alüminyum profil ve mafsal kısımları elektrostatik boya ile tamamlayarak uzun yıllar dayanıklılık sağlıyoruz.
  • Bağlantı kısımları, vida ve pim gibi parçaları paslanmaz inox malzemelerden üretiyoruz.
  • 45 dereceye kadar eğim oluşturacak şekilde dizayn edebiliyoruz. Böylece mimari olarak zorlu mekanlara bile uyum sağlayan klasik tente üretiyoruz.
  • Klasik tente modelleriiçerisinden seçeceğiniz kumaş ve renge göre uyumlu renkte mafsallarla ürünü tamamlıyoruz.
  • Dilerseniz ek olarak rüzgar ve yağış sensörü ilavesiyle klasik tente çok daha fonksiyonel hale getirilerek size sunuyoruz.

KLASİK TENTE VE KLASİK MAFSALLI TENTE FİYATLARI

Klasik tente fiyatları belirlenirken öncelikle ebatların kesinleştirilmesi gerekiyor. Keşif için gelen uzman teknik ekibimiz, klasik tente ürünümüzün uygulanmasını istediğiniz kısımda ölçüleri alarak bütçe dostu bir fiyatı sizlere sunacaktır.

İster klasik tente, isterseniz klasik mafsallı tente tercihiniz olsun, seçtiğiniz kumaşa ve diğer ek özelliklere göre ekonomik fiyatlı avantajlı üretim yapıyoruz. Klasik mafsallı tente fiyatları ile klasik tente fiyatları karşılaştırıldığında da yine en düşük bütçeyi biz sunuyoruz.

İşletmeniz için reklam amaçlı olarak da kullanabileceğiniz klasik tente brandanıza dilediğiniz logo ve yazıyı baskı olarak uyguluyoruz. Fiyatlarımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TOP
Sohbete Başla
Canlı Destek
Merhaba