KÖRÜKLÜ TENTE SİSTEMLERİ

Akordeon tente olarak da bilinen körüklü tente sistemimiz, diğer tentelerimizden farklı olarak ileriye doğru değil yarım ay oluşturacak şekilde dairesel bir hareketle açılmaktadır.

Titiz ve özenli bir imalat gerektiren körüklü tente modelleri, uzman kadromuzla sağlam bir iskelet yapısı üzerine itinayla üretiyoruz. Bu tente sistemimizle güneşi tüm açılardan keserek tam gölge sağlıyoruz. Ayrıca su geçirmez özellikli solmaz renklerdeki kumaşlarımızla yağışlı hava koşullarında da koruma sunuyoruz.

İpli sistemle manuel olarak kontrol sağlayan körüklü tente modellerimiz, tüm pencere, vitrin, cam kapı, balkon, veranda ve mekan girişleriyle uyumlu ve şık seçeneklerdir. Rengarenk kumaş çeşitlerimiz ve birbirinden güzel saçak modellerimizle işlevselliğin yanı sıra görsel estetik de sunuyoruz.

KÖRÜKLÜ TENTE SİSTEMİ ÖZELLİKLERİ

Sağlam profilden, dayanıklı paslanmaz özellikli iskelet üzerinde üretimini yaptığımız körüklü tente sistemimizin teknik özellikleri şöyledir:

  • Özel, sert ve kalın bir yapıda olan akrilik kumaş seçeneklerimiz, kolay temizlenir özelliktedir.
  • Düz saçak modeli seçilebileceği gibi genellikle dalgalı saçak seçimiyle estetik bir görünüm elde ediyoruz.
  • İpli sistemle kontrol edilen açılıp kapanma özelliği sayesinde, istediğiniz her açıda durdurup gölgelendirme sağlayabilirsiniz.
  • Elektrostatik boyayla tamamladığımız profillerimiz, paslanmaz özellikteki pim ve vidalarımızla sağlam bir iskelet yapısını sizlere sunuyoruz.
  • Özenle üretimini gerçekleştiğimiz körük sistemimiz sayesinde, kumaşın düzgün ve sağlam durmasını garanti ediyoruz.
  • Desenli veya düz renklerde kumaşlar tercih edebileceğiniz gibi işletmenizin logosunun kumaş üzerine aktarımını da sağlıyoruz.
  • 120 dereceye kadar kapanabilen özelliği sayesinde üç taraflı olarak tam koruma sağlayan körüklü tente modelleri, görsel olarak da mekana şıklık katıyor.

KÖRÜKLÜ TENTE FİYATLARI

Üretim aşamasına geçmeden önce, fiyat belirlemesi için körüklü tentenin kurulacağı alanı mutlaka uzmanlarımız gelip ölçüyor. Körüklü tente fiyatları belirlenirken en önemli kriterlerden birisi ne büyüklükte bir tente üretileceğidir.

Sonraki aşamada kumaş seçimi yapılmalıdır. Bu tamamen sizin talebinize bağlı bir seçimdir. Sunduğumuz onlarca renk ve desen arasından yapacağınız seçime göre körüklü tente fiyatları değişmektedir.

Ayrıca kumaş üzerine uygulanması istenen yazı ya da logo çalışması da maliyeti etkileyen bir diğer unsurdur. Tüm mekanlarda, talepleriniz doğrultusunda istediğiniz körüklü tente uygulamasını uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

TOP
Sohbete Başla
Canlı Destek
Merhaba