MAFSALLI TENTE SİSTEMLERİ

Tente sistemlerimiz içerisinde en sık tercih edilen ve insanın ilk aklına gelen mafsallı tente çeşidimizdir. Hem ekonomik oluşu hem de sade görünümüyle yaşam alanlarınızda ve işletmelerinizde gölgelendirme ve yağmur koruması sağlıyoruz.

Mafsallı tente parçaları eklemli olarak ürettiğimiz için kademeli olarak açıp kapatabiliyorsunuz. Dilerseniz duvara dilerseniz de tavana monte ettiğimiz mafsallı tente uygulamamız az yer kaplamaktadır. Mafsallı tente parçaları içerisinde size sunduğumu çevirme kolu sayesinde manuel olarak açma kapama yaparak, istediğiniz uzunlukta tentenizi kontrol edebilirsiniz.

Mafsallı tente kumaşınızı arzu ettiğiniz her renkte seçebilirsiniz. Ayrıca tentenin ön kısmına farbela veya saçak eklemesi de yapıyoruz. Böylece hem daha fazla gölgelendirme yaparken hem de çok daha şık bir görüntü sunuyoruz.

MAFSALLI TENTE SİSTEMİ ÖZELLİKLERİ

Her tente sisteminde olduğu gibi mafsallı tente sistemimizin de kendine has teknik özellikleri bulunuyor.

  • İleriye doğru 150-200-250-300-350 cm. kademelerinde açılabilen eklem mekanizmasıyla dilediğiniz gibi ayarlama yapabilirsiniz.
  • Manuel olarak çevirme koluyla ürettiğimiz sistemimizi isterseniz motorlu olarak da tercih edebilirsiniz.
  • Akrilik Avrupa kumaş seçeneklerimizle tam gölgelendirme ve solmayan renkleri size sunuyoruz.
  • Mafsallı tente kurulumunuzu mekanla uyumlu olacak açıyla yerleştirerek yüksek performans ve estetik değer sağlıyoruz.
  • Kaliteli Alüminyum profilleri elektrostatik boya ile tamamlıyoruz.
  • Tüm vida ve pim parçalarımız paslanmazlık özelliğindedir.
  • Su geçirmez özellikteki kumaşlarımız ve mafsallı tente parçaları içerisinde yer alan su tahliye kanalıyla yağışlı havalarda kolay kullanım sunuyoruz.

MAFSALLI TENTE TAMİRİ

Sadece sıfırdan tente kurulumu değil, sizlere eski mafsallı tentelerinizi tamir imkanı da sunuyoruz. Solmuş, yırtılmış tente kumaş değişiminizi kaliteli akrilik kumaşlarımız ve usta işçiliğimizle gerçekleştiriyoruz.

Mafsallı tente tamiri gerektiren mafsallı tente parçaları için tüm yedek ürünlerimizle hizmetinizdeyiz. İşlevini kaybetmiş eklem bölümleri, açılıp kapanmayı zorlaştıran tüm aksamları kaliteli paslanmaz özellikli parçalarla değiştiriyoruz.

Ekonomik fiyatlarla sizlere sunduğumuz mafsallı tente tamiri hizmetimizle, işlevini kaybetmiş veyahut kullanım ömrü dolmuş tentelerinizi yenisinden ayırt edilemeyecek şekilde tamir ediyoruz. Boyası dökülmüş tüm yüzeyleri elektrostatik özellikli boya ile yeniliyoruz. Uzman kadromuz ve titiz işçiliğimizle mafsallı tente tamiri servisimizle hizmetinizdeyiz.

TOP
Sohbete Başla
Canlı Destek
Merhaba