MOTORLU PERGOLA TENTE SİSTEMİ

Tente ve pergola sistemleri içerisinde, günümüzde en çok tercih edilenler arasında motorlu pergola sistemleri ilk sırada yerini alır. Özellikle geniş dış mekanı olan işletmeler tarafından tercih edilen motorlu pergola tente, büyük terası veyahut verandası olan ev sahipleri tarafından da rağbet görüyor.

Motorlu pergola sistemi üretimimizde özel malzemeler kullanıyoruz; bu sayede su ve yağmur geçirmeyen özelliktedir. İşletmenizdeki ya da evinizdeki misafirlerinizi yazın güneşten koruduğu gibi yağışlı havalarda da ıslanmaktan korur.

Kendi ışıklandırma sistemine sahip olan motorlu pergola, mekanlarda ki aydınlatma sorununu da otomatik olarak çözüyoruz. Gelişmiş motor teknolojisi sayesinde, kademeli olarak açıp kapatabileceğiniz motorlu pergola tente sistemi ile mekanın atmosferini kontrol etmek kolaylaşıyor.

MOTORLU PERGOLA SİSTEMİ ÖZELLİKLERİ

Birinci sınıf malzemeden ürettiğimiz motorlu pergola tente, çok uzun yıllar boyunca sağlamlığını koruyor. Mekanın tasarımına uyum sağlayan şık yapısıyla da estetik olarak işletmenizin imajını da destekliyor. Motorlu pergola sistemi teknik özellikleri şöyledir:

  • Geniş mekanlar için en uygun sistem, motorlu pergola tente sistemidir.
  • Açılıp kapanma hızını revize edilip yükselttik, kısa zamanda hareket ediyor.
  • Kullanılan tüm metal bölümlerde elektrostatik özel boya kullanıyoruz.
  • Uzaktan kumandası sayesinde hızlı ve pratik çalışmasını sağlıyoruz.
  • Opsiyonel olarak rüzgar ve yağmur sensörü ilave edilerek çok daha fonksiyonel hale getirilebilirsiniz.
  • Özel yalıtımlı sistemi sayesinde mümkün olan en düşük desibelde çalışarak en az sesi çıkartmasını sağlıyoruz.
  • Kumaş üzerinde biriken yağmur suyunun özel profillerle tahliyesi için kanallar kullanıyoruz.
  • Büküm galvaniz sac malzeme kullanılan pergola tente sisteminde, tüm aksamlar sac korumasındadır.
  • Bağlantı cıvataları ve tüm bağlantılar paslanmaz özellikte üretiyoruz.

Tüm bu özelliklerin yanı sıra motorlu pergola sistemleri şık tasarım ve farklı renk seçeneklerini sizlere sunuyoruz.

MOTORLU PERGOLA ÖZELLEŞTİRME SEÇENEKLERİ

İster işletmenize isterseniz de evinizdeki açık alana yaptırıyor olun, ilk öncelik her zaman göze hoş görünmesidir. Bu nedenle sizlere birbirinden kullanışlı ve estetik kumaş seçenekleri sunuyoruz.

Seçilen kumaş rengine uyumlu profiller kullanılarak motorlu pergola tente tamamlanır ve mekanla uyumu sağlanır. Ayrıca özelleştirme seçenekleri arasındaki yağmur ve rüzgar sensörü eklemesiyle de motorlu pergola sistemleri işletmenize özel hale gelir.

Aydınlatma için alternatifler arasından seçim yapıldıktan sonra motorlu pergola tamamen size özel bir tente sistemi olur. Kaliteli, sağlam malzeme ve işçiliğimizle size özel motorlu pergola tente hizmetini sunuyoruz.

TOP
Sohbete Başla
Canlı Destek
Merhaba