NEDEN BİZ ?

pergolasistemleri.net İstanbul’da uzun yıllardır branda, tente, otomatik kapı, akıllı çatı sistemleri gibi tüm gölgelendirme ve geçiş çözümlerini sizlere biz sunuyoruz. Şirketimiz, sahip olduğu zengin potansiyel sayesinde, yılların birikimini etkin bir şekilde kullanarak müşterilerine en makul çözümleri sunmak için tecrübesini tüm çalışanlarına aktarmakta ve yüksek standartlı bir çalışma ortamı yaratmaktadır.

Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli özelliğimiz kurumsal bakış açımız, deneyimli yönetim yapımız, detaylı Ar-Ge departmanımız, geniş ürün yelpazemiz, kusursuz üretim ve titiz uygulama anlayışımız, uygulama sonrası teknik servis desteğimiz, alanında uzman profesyonel ve yaratıcı çalışanlarımızdır.

Firmamız sadece teknik ekip ve teknik alt yapı olarak değil, kullandığı malzeme olarak da Türkiye'de bu alanda en iddialı firmalardan biridir.

Mafsallı tenteler, körüklü tenteler, klasik tenteler, kış bahçeleri, brandalar, pergola, sabit tenteler, T şeklinde tentelerin üretiminde yılların tecrübesine sahip çalışanlarımızla profesyonel olarak birlikte geliştiriyoruz.

ÇALIŞMA ŞEKLİMİZ

Tüm gerekli ekipmanları yanımızda bulundurarak gereksiz zaman kaybını önlüyoruz. Yaptıklarımızı destekliyor, kurulum sonrası 7/24 hizmetimiz ile sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı engelliyor, memnun müşteriler yaratmak için çalışıyoruz.

Başarının yapılan işin miktarında değil, memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesiyle işin doğru bir şekilde tamamlanması sonucunda olduğunu biliyoruz.

Çalışma şeklimizi değiştirdik! Önce sizin görüşlerinizi dinliyor, ihtiyaçlarınıza göre uygun maliyetle eviniz ve iş yeriniz için doğru çözümleri sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunu biliyoruz, çalışmalarımıza zamanında başlayıp zamanında teslim ediyoruz.

  • TECRÜBELİ EKİP
  • EN YENİ TEKNOLOJİ
  • MEMNUN MÜŞTERİ
  • HIZLI HİZMET
  • KALİTELİ VE DAYANIKLI MALZEME
  • GENİŞ RENK, KUMAŞ VE TASARIM YELPAZESİ

Firmamız bünyesinde uzman bir ekip, en gelişmiş ekipman ve kaliteli ürünler üreten atölyeler bulunmaktadır. Bizim için emek, deneyim ve teknolojinin birleştiği noktada üretim gerçekleşir. Sadece üretim için değil, kaliteli üretim için de çalışırız, her zaman en iyisini teklif ederiz.

Alanında uzman kişilerden oluşan ekibimiz belge ve sertifikalara sahiptir. Çalışanlarımız düzenli olarak eğitimlere katılır ve kendilerini sürekli geliştirirler. Ekipmanlarımızı yeni teknolojilerle üretilen malzemelerle zenginleştiriyor ve en son teknolojiye sahip makinelerle geliştiriyoruz.

TOP
Sohbete Başla
Canlı Destek
Merhaba