SABİT TENTE SİSTEMLERİ

Dekoratif ve şık bir alternatif olan sabit tente ürünümüzde, onlarca renk seçeneğinin yanı sıra yazı ve logo uygulamamız da bulunmaktadır. Sabit olarak hem gölgelendirme ve yağış koruması sağladığı gibi sabit tente sistemleri yıl boyu tanıtımınızı yapmaya devam eder.

Mekanların kapı ve pencerelerine sabit olarak monte ettiğimiz sabit tente görselleri galeri bölümümüzde görebilirsiniz. Sabit tente İstanbul içerisinde uygulanacak yapının mimari özelliğine göre köşeli, yuvarlak, kubbe formunda üretiyoruz.

Paslanmaz özellikteki elektrostatik boyalı profiller üzerine, istenen renk ve desendeki kumaşımızı tam ebatlarında uygulayarak defosuz bir görüntü elde ediyoruz. Mekanın konseptine uygun olarak saçak seçimi düz, dalgalı veyahut saçaksız olarak uygulanabilir.

SABİT TENTE SİSTEMİ ÖZELLİKLERİ

Tente seçenekleri arasında sıklıkla tercih edilen sabit tentesistemleri teknik detayları şöyledir:

  • Dayanıklılığı arttırılmış yüksek mukavemetli ithal branda kumaşından ürettiğimiz sabit tente sistemimizde oldukça fazla renk seçeneği sunuyoruz.
  • Uzman teknik ekibimiz sabit tente uygulanacak olan yerin ölçülerini alarak tam istenen sonucu sağlıyor.
  • Bağlantı pim ve vidaları paslanmaz özellikli malzemeden olan sabit tenteürünümüz uzun yıllar yıpranmadan korunuyor.
  • Özel elektrostatik boya kullanarak tamamladığımız profilleri kumaş rengiyle uyumlu olarak boyuyoruz.
  • İsim, logo, slogan gibi istenen tüm baskıları özenle sabit tente kumaşına aktarıyoruz.
  • Pencere, kapı üzeri duvar ve tavana monte edilebileceği gibi ayaklar üzerinde sabitleyerek de kurulum yapıyoruz.
  • Su geçirmez özelikteki kumaşlarımız ve sabit tente üzerinde bulunan tahliye kanalı sayesinde yağışlı havalarda ideal kullanım sunuyoruz.

SABİT TENTE FİYATLARI

Sabit tente İstanbul içerisinde ekonomik fiyatlarla sizlere biz sunuyoruz.Sabit tentefiyatları belirlenmesinde öncelikle üretilecek olan sabit tente ebatları ilk belirleyici oluyor. Sonrasında seçilen kumaşa göre ve kumaş üzerinde baskı istenip istenmediğine göre fiyat belirleniyor.

Teknik ekibimiz mutlaka mekana bizzat gelip en doğru ölçülendirmeyle ebatları tespit ediyor. Size sunulan onlarca renk kumaş içerisinden mekana uygun olanı seçiyorsunuz. İstenen özellikler göz önünde bulundurularak bütçenize uygun ve kaliteli sabit tente fiyatımız belirlenmiş oluyor.

Sabit tente görselleri arasından seçeceğiniz şekilde ve istediğiniz ölçülerle kaliteli hizmeti sizlere sunuyoruz. Sabit tente fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TOP
Sohbete Başla
Canlı Destek
Merhaba