WINTENT TENTE SİSTEMLERİ

Standart tente uygularından çok farklı bir model olan win tente sistemlerimiz, geniş uygulama alanına sahiptir. Wintent, pencerelere gölgelik sağlaması için veya görsel olarak estetik amaçla yapılabiliyor.

Mağaza vitrinlerinde ve işletme balkonlarında sıklıkla kullanılan wintent tente sistemlerimizin kumaş özelliğiyle mekanlara farklı bir görsellik katıyoruz. İç aksamını ve kumaşını tam koruma sağlayan wintent sistemi ile dört mevsim kullanım imkanı sunuyoruz.

Win tente kolları isteğe bağlı olarak düz ya da bükümlü tercih edilebilirsiniz. Bu sayede çok geniş açılarla kullanılarak günün her saatinde gölgelendirme yapar. Birinci kalite malzemeden ürettiğimiz alüminyum bölümleri istediğiniz her renge boyayarak kumaş ile tam uyumunu sağlıyoruz.

WINTENT TENTE SİSTEMLERİ ÖZELLİKLERİ

Sağlam profil yapısı ve yüksek mukavemet özellikli kumaşlarıyla estetikle dayanıklılığı birleştirdiğimizwin tente, teknik olarak ek özelliklere sahiptir.

  • Çelik kaplama kurma yay sistemimiz sayesinde sert rüzgarlarda bile direnç göstererek uzun yıllar sağlamlığını korur.
  • Ön tarafındaki profilde bulunan yağmur suyu tahliye kanalı sayesinde yağışlı hava koşullarında koruma imkanı sağlıyoruz.
  • İster otomatik ister manuel açılma kapanma olarak sunduğumuz seçeneklerden istediğinizwintent sistemi tercihinize göre seçilebilirsiniz.
  • Düz ya da bükümlü kol profil seçeneğimizle farklı açılarda kullanım imkanı sağlıyoruz.
  • Son teknoloji tasarımımız olan kasa sistemimiz sayesinde wintent, yer kaplamaz ve kapalıyken de estetik bir görünüm sergiler.
  • Sınırsız renk ve desen seçeneğimizle, işletme imajına katkı sağlıyoruz. Ev dekorasyonunuzu tamamlıyoruz.
  • Paslanmaz özellikli bağlantı bölümler kullanarak uzun yıllar sağlam kalarak dayanıklı bir kullanım sunuyoruz.
  • Kumaşın düz ve gergin durmasını sağlayan yay özellikli kolları istediğiniz renkte boyayarak uyum sağlıyoruz.

WINTENT TENTE SİSTEMLERİ KULLANIM ALANLARI

Pencere tentesi olarak da bilinen win tente, ilk zamanlar sadece gölgelendirme amaçlı kullanılmıştır. Fakat zamanla estetik olarak da çok beğenilen wintent sistemi gelişerek görsel amaçlı kullanımda da tercih edilir olmuştur.

Sağlam profil yapısı, rengarenk kumaş seçeneklerimiz ve farklı açılarda açılarak yüksek gölgelendirme sağlayan wintent tente sistemlerimiz, mağaza vitrinleri, balkon, teras ve işletme verandalarında sıklıkla tercih edilmektedir.

Opsiyonel olarak seçilebilen rüzgar, yağış sensörleri, otomatik veya manuel açılabilme seçenekleriyle bütçenize uygun olarak win tente sistemini sizlere sunuyoruz.

TOP
Sohbete Başla
Canlı Destek
Merhaba