ZİP PERDE SİSTEMLERİ

Yeni nesil bir ürün olan zip perde imalatı firmamız tarafından özenle yapılıyor. Hava akışını kesmeden gölgelendirme ve yağış koruması sağlayan zip perde dış mekan için iyi bir alternatif oluyor.

Küçük bir kasa içerisinde toplanan zip perde modelleri kapalıyken de şık bir görüntü sergiliyor. Mekana uyumlu olarak farklı renk seçenekleri olan zip perde sistemleri ayrıca baskılı olarak da üretiyoruz. Böylece dilerseniz firmanızın logosunu ya da marka adını baskı olarak tercih edebilirsiniz.

Basit bir şekilde silinerek kolayca temizlenebilen zip perde sistemleri, yanmaya dirençli kumaş yapısıyla da fark yaratıyor. Zip perde imalatı dilersiniz manuel açılmalı dilerseniz de otomatik uzaktan kumanda açılmalı olarak üretiyoruz.

ZİP PERDE SİSTEMİ ÖZELLİKLERİ

Uygulandığı mekanlara sofistike bir hava katan zip perde modelleriteknik özellikleri şöyledir:

  • Rahatsız edici güneş ışığını keserek ortamda farklı bir ışık-gölge ambiyansı yaratır.
  • Özel bir iplik teknolojiyle ürettiğimiz zip perde sistemleri, havalandırmayı sürdürürken mekana gizlilik kazandırır.
  • Farklı renk ve ton seçenekleri olduğu gibi saydam veyahut opak çeşitlerimizi de sizlere sunuyoruz.
  • Aşınmaya, mantar oluşumuna ve suya dayanıklı yapısıyla kendimiz zip perde imalatı tamamlayıp en kısa sürede sizlere teslim ediyoruz.
  • İstendiği takdirde opsiyonel olarak motorlu sistem ilavesiyle uzaktan kumanda ile çalıştırabileceğiniz şekilde dizayn ediyoruz.
  • İşletmenize özel olarak logo, resim, marka veya slogan baskısı seçeneklerimizle size özel zip perde imalatı yapıyoruz.
  • Kasa ve çerçeve malzemelerimiz paslanmaz özellikte olup elektrostatik boya ile tamamlıyoruz.

ZİP PERDE FİYATLARI

Zip perde sistemleri uygulanacak olan mekanın ebatlarına göre fiyat değişikliği gösteriyor. Zip perde fiyatları belirlerken seçilen kumaş, istenen baskı ve ilave özellikler de etkili oluyor.

Teknik ekibimiz gerekli ölçümleri ve hesaplamaları yaptıktan sonra size ekonomik ve bütçe dostu zip perde fiyatları avantajlarını sunuyor. Manuel ya da motorlu otomatik sistem detayları belirlendikten sonra uygun fiyatlarla sizlere en kısa sürede teslimatınızı yapıyoruz.

Detaylı bilgi almak ve avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz. Zip perde sistemleri imalatımızla tüm mekanlarda estetik ve şık çözümleri size sunuyoruz.

TOP
Sohbete Başla
Canlı Destek
Merhaba